• 15 temmuz kahramanına yapılan çirkin davranış

  0.
  Bu Tür şeyler üzerinden prim kasmak yanlıştır, 6 yaşındaki çocuğunu bırakıp gelmekte yanlıştır (bence), kimsenin dinleme sorumluluğu yoktur, dinlemeyene de Tatava yapmak özgürlüğü yoktur, mesleğiyle bu olayın zaten hiçbir alakası yoktur. Kendisinin başı sağolsundur, ama işi şova dökmesine gerek yoktur.
  1 ... paperstreett
 • tunceli den ve tunceli insanından gıcık kapmak

  1.
  işte bilinçsiz bir birey böyle oluyor yazar kardeşlerim. Bir toplumu bütünüyle dışlamak böyle bir karaktersizlik gerektiriyor. Hayır insanın “tüm Tunceli dedeni mi sikti?” Gibi bir soru sorası gelmiyor da değil.
  6 ... paperstreett
 • hüseyin nihal atsız ile mhp yi ilişilendiren tip

  1.
  Aralarında net olan tek fark birisinin Türkçülüğü, diğerinin islamiyet+ Türkçülüğü seçmiş olması. Baş düşmandan Ziyade kendisine en yakın düşman olarak nitelenebilir. Birisi Müslümanlığı ön plana koyar diğeri Türkçülüğü.
  ... paperstreett
 • iyi parti demek yolsuzluk adaletsizlik demektir

  1.
  Yolsuzluk mu seçeceksin derken anlatılmak istenen “artık bizim yolsuzluklarımızı beğenmiyor musunuz?”dur.
  1 ... paperstreett
 • tarihi dizi ve filmlerden öğrenmek

  1.
  Türk insanının en büyük ayıplarından birisidir. Kitap okumak genelde toplumun %80’ine zor gelir. Özellikle okuduğu bölüm tarihten farklıysa hiç meyletmez. Ama ağız torba değil ki büzesin... haliyle medya da, sektör de yanlışlığa müsait olunca elinde kılıçla dizi izleyen bir kitle kaçınılmaz oluyor. Kaldı ki okuyan kesim bile tek kitapla yetiniyor. Bir kesim daha var ki tartışma programlarından Bilgi topluyor. Çıkartılan insanları görünce ben utanıyorum lakin yine malumumuz medya ısrarla nerde karaktersiz insan varsa onu taşıyor ekranlara. Bir ülkenin Cumhurbaşkanı bile tarihini dizilerden öğreniyorsa -ki onu da tam bilmiyor, Abdülhamid’in idam edildiğini zannediyor- bir gerçekten elimizde olan medeniyeti de kaybetmişiz demektir.
  ... paperstreett
 • şaka maka fb nin bjk ye çaktığı gerçeği

  1.
  Skora bak delikanlı...
  1 -1 ... paperstreett
 • gündüz rock gece efkar

  1.
  Gündüz rock müzik dinleyip gece dertli halde balkonda titreyerek (liseli olunduğu için değil, evde sigara içilmediği için) azer bülbül misali titreyerek sigara eşliğinde mod düşüren müzik dinlemek durumudur. Bu nasıl hayat aq ?
  1 ... paperstreett
 • kredi kartındaki parayı nakite çevirmek

  1.
  Tartışmasız öğrenci için en gerekli olan bilgilerden birisidir. Kuyumcuda altın yaptrıp bozdurmak bunun en yaygın yoludur. Dalga geçilecek bir durumda yoktur çünkü öğrenci minimum paralarla maksimum işler yapmak gibi özelliklere sahip olmalıdır. Varsa farklı yol bilen yeşillendirsin.

  Böyle bir site yapılsa daha da güzel olur ve çok tıklanır gibi hissediyorum.

  Edit: nakit avanstan daha çok nakit geçiyor elinize ve kimi kuyumcu 7 kimisi 10 tl fark ile hakediyor bu işi. Çok çok zor durumlarda kaldığımız zamanlar oluyor kira denkleşmiyor, nakit gerekiyor vs. Zaten bu işlem de zor aylarınızda sadece kart borcunuzun 10-20 tl karşılığında 1 ay kadar ertelenmesi demek.
  1 ... paperstreett
 • her beşiktaş galibiyetinde liverpool diye ağlamak

  1.
  Aciz insan hareketidir. Açık net söylüyorum Fenerbahçe de, Galatasaray da Avrupa’da maç kazansın bağrıma basarım. Ama sanırım sindiremeyen bir tayfa var. Her sözlüğe baktığımda iq eksikliğini görüp üzülüyorum... sen kiev diye Liverpool diye kendini paralarken biz gururumuzu yaşıyoruz! Biz vurdukça siz inliyorsunuz. O yüzden “saldır Beşiktaş’ım oooooleeeey!!”
  2 -2 ... paperstreett
 • fazıl say vs japon piyanist

  1.
  Muhteşem bir yetenek olmasına rağmen siyasal nedenlerden ötürü geri planda kalan sanatçı.
  ... paperstreett
 • alınan en güzel mesaj

  1.
  SAYIN PAPERSTREETT, BAGISLADIGINIZ KAN IHTIYAC SAHIBINE ULASMISTIR.3 KISIYE HAYAT,DOGAYA ISE 1 FIDAN ARMAGAN ETTINIZ.TESEKKUR EDERIZ. B002

  doğru mu söylüyorlar yalan mı bilmiyorum ama beni en çok mutlu eden mesajdır. Darısı kök hücre bağışına.
  ... paperstreett
 • iktidar karşıtı eylemlere bok atmak

  1.
  Vay efendim devlete karşı bunlar vay efendim fetö yönetiyor vay efendim dış güçlerin oyunu. Dikkat ederseniz hükümete karşı protesto ve eylemleri devlete karşıymış gibi göstermek en sevdikleri. Sonra da fetö vs gibi şeylerin yön verdiği söyleniyor. Kimse demiyor ki "aga bu adamlar hakikaten bir şeylerin yanlış gittiğini düşünüp birlik olup yürüyorlar". Hayatları boyunca hep bir başkasının aklına sığınan, yön göstermesini bekleyenler insanların özgür iradesiyle birleşip bir adım atmaya çalıştıklarını düşünmüyorlar.
  ... paperstreett
 • demokrasi nöbetçilerinin uyuması

  1.
  Vay efendim 24 saat nöbet tutacağız YOk biz böyle kahramanız ben tek elimle tank fırlattım böyle destan şöyle direndik tayfa uyudu sanırım. Umarım duyup gelmezler sözlük böyle daha güzel.
  ... paperstreett
 • telefonda bir yakınını arayınca erdoğan ın çıkması

  1.
  Troll de değil lan. Vay aq.
  ... paperstreett
 • idam istenmesinin asıl nedeni

  1.
  Yıllar sonra masumiyeti ortaya çıkan adama "pardon" diyip mezardan çıkaracaksanız olur.
  ... paperstreett
 • vodafone 15 temmuz hediyesi

  1.
  vodafone 15 temmuz hediyesi

  O kadar laf ettiniz hattı taşıdınız al işte *
  ... paperstreett
 • yaşanılan ev

  1.
  Evet. Bir önceki kiracımız Kuran'ın yanına ıds kağıdı koymuş. Bu be Yaman çelişki anne ?
  ... paperstreett
 • izlanda da bulunan penis müzesi

  1.
  Hey maşallah ton çeker ton.
  ... paperstreett
 • çocuk eğitimi kitapları

  1.
  Zaten çocuk eğitimi kitapları öyle şeyler değildir. Çocuk altına yaptı nasıl değiştirilir diye kitaba bakılmaz. Çocukların gelişimleri sırasında aile fertleri olarak nasıl tutum sergilenmesi gerektiği gibi konulara değinilir.
  ... paperstreett
 • kafayı bulup erkek aramak

  1.
  Bu da böyle bir fake.
  1 ... paperstreett
 • yeni şeyler getiriyorum